رده سنی 3 الی 6 سال

رده سنی 3 الی 6 سال

رده سنی 3 الی 6 سال

 

بسیاری ازکارشناسان بر این باورند که هرچه آموزش زبان به کودکان در سنین پایین تر انجام شود احتمال این که کودک در سال های بعد در یادگیری زبان موفق تر باشد بیشتر است.

در سال 1996 یک مقاله درروزنامه نیویورک منتشر شد که نتایج یک تحقیق را بررسی کرد. بر اساس این تحقیق کودکی که بعد از یک سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند بعدها میتواند این زبان را شبیه زبان مادری خود صحبت کند.

 در سن 6-3 سال نه تنها با یادگیری زبان برخورد اجتماعی کودک تقویت می شود و در ارتباط با دیگر بچه ها موفق تر عمل میکند، بلکه این مسیله میتواند باعث پیشرفت عملکرد کلی کودک در بقیه دروس درمدرسه نیز بشود.کودکانی که زبان دوم یاد میگیرند هوش اجتماعی بالاتری دارند.

به همین دلیل مهمترین سن آموزش به کودک قبل از 10 سالگی و زمانی است که هنوز در زبان مادری خود پیشرفت چندانی نداشته است. البته این مسله به هیچ وجه کودک را ازیادگیری  زبان مادری باز نمیدارد بلکه به پیشرفت آن کمک میکند.

همانطور که میدانید آموزش مستقیم برای کودکان زیر 6 سال به هیچ وجه تایید نمی شود. لذا روش آموزشی مونته سوری(غیرمستقیم) در کلاس های مجموعه اجرا میشود و زبان آموزان در حین شعر خواندن، کاردستی درست کردن ، تمرین مهارت های دست ورزی، یادگیری علوم و ریاضی و حافظ خوانی و... زبان دوم را به بهترین شکل آموزش میبینند.

کلاس ها دراین بازه سنی در دو شیفت صبح  و عصر درمحیطی شاد ،کودکانه،امن و سالم مطابق با روحیه فرزندان عزیزمان برگزار میشوند.

هدف از برگزاری این دوره ها، آموزش زبان انگلیسی به روش غیرمستقیم و ناخودآگاه به دلبندانمان میباشد.

خروجی این کلاس ها فرزندانی دوزبانه، شاد، هدفمند، متفکر، کارآفرین،خلاق، جمع گرا، مسئول و مسلط به زبان انگلیسی است.یک دیدگاه بنویسید