آمورشکاه زبان

آموزشگاه زبان دانشمندان در سال 1393 با هدف ارایه متفاوت آموزش زبان دوم (انگلیسی)برای سنین مختلف آغاز به فعالیت نمود.دانشمندان توسط جمعی ازاساتید برجسته و مجرب جهت خدمت و توسعه در حوزه آموزش کشور و ارایه توانمندی های نوین پایه گذاری شده است. دانشمندان هم اکنون با سابقه ای درخشان پیشگام آموزش زبان در رده سنی خردسالان ،کودکان و نوجوانان است.

دانشمندانی ها در محیطی بسیار شاد و سرگرم کننده مبتنی بر اصول زبان آموزی oxford در کلاس هایی هوشمند و کاملا درکی آموزش میبینند و همانند زبان مادری زبان دوم را فرا میگیرند.

آموزش دانشمندانی ها از طریق بازی های خلاقانه و در موضوعات متنوع مانند شعرخوانی ،قصه گویی، علوم، جفرافی، ریاضی و... توسط اساتید دانشمندان و در کلاس های کاملا هوشمند انجام میگیرد.

آموزش زبان به صورت غیرمستقیم و از طریق درک و تفهیم انجام شده و هیچ جمله و یا حتی کلمه ای مستقیم به زبان آموزان آموزش داده نمی شود.پیشرفت دانشمندانی ها در زمینه مکالمه زبان کاملا ناخود آگاه بوده و خط رشد و پیشرفت مکالمه زبان آموزان محسوس و چشم گیر است.

دانشمندانی ها و اولیا آن ها پس از تجربه یک ترم تفاوتی شگرف در روند فراگیری مکالمه زبان انگلیسی تجربه میکنند. این تنها یک ادعا نیست ! به لطف پروردگار و تلاش مستمر تیم دانشمندان در طی سال ها ،این مهم محقق گردید و مفتخر هستیم که همواره ارایه دهنده خدماتی هستیم که دانشمندانی ها لایق آن هستند.

Our teachers 

Age groups


Ut ultricies imperdiet sodales. Aliquam fringilla aliquam ex sit amet elementum. Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae.


آموزش آنلاین